בניית אתר תדמית לעסק שלך

מעוניין שנבנה לך אתר תדמיתי

מעוצב בחינם?

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור

אליך בהקדם

 
  לפרטים והצעת מחיר אטרקטיבית
בהתאמה אישית צור קשר!התדמית האישית נבנית על ידי המראה החיצוני וההתנהגות שכוללת שפת גוף וסגנון דיבור. תדמיתו של העסק נבנית לאורך שנים במקביל לצבירת המוניטין. כיצד יוצרים תדמית אינטרנטית? באמצעות אתרי תדמית איכותיים!

 

תהליך נכון של בניית אתרים יבטיח חוויית משתמש שתושג על ידי עיצוב רגשי הפונה בשפה הנכונה לקהל היעד. לשם כך, על העיצוב להיות מורכב משלושה תהליכים: עיצוב חזותי שיספק לאתר את המראה החיצוני, עיצוב התנהגותי שיציג את השימושיות של מה שמוצג באתר ושיקוף למשתמש שנועד על מנת לשדר את המסר הנכון של המיתוג. כאשר מדובר על בניית אתר תדמית, לתהליכי עיצוב אלו משקל רב עוד יותר מכיוון שמטרתו של אתר מסוג זה היא לבנות את התדמית העסקית הנכונה מבלי שתהיה לכם האפשרות לפנות באופן אישי ופנים מול פנים לקהל הלקוחות הפוטנציאלי.
 

הפינגווין מציעים לכם בניית אתרי תדמית מקצועיים וייצוגיים אשר יובילו לקידום העסקי. תהליך זה כולל אפיון ועיצוב ושימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיבטיחו את הנראות המושלמת אשר תוביל ליצירת התדמית שאליה אתם שואפים. לשם כך, הפינגווין ישמחו להכיר אתכם ואת העסק, לחקור את התחום בו הנכם עוסקים וגם להבין מי הם המתחרים. תהליכי עבודה אלו נועדו על מנת שהתוצאה הסופית - אתר תדמיתי, יקדם משמעותית את העסק, יצור את הרושם הנכון וכדי שכל גולש שיגיע לאתר יגיד "וואו"!

הנכם מוזמנים לפנות לפינגווין על מנת שגם לעסק שלכם תהיה הנראות המושלמת ברשת.
 

תהליך קידום האתר בגוגל לאחר בניית האתר

לאחר סיום בניית האתר נותר לפרסם אותו בגוגל ובמנועי החיפוש השונים על מנת להגיע לכמה שיותר חשיפה ולקוחות חדשים, זאת ניתן לעשות ע"י חברות קידום אתרים מקצועיות.
אנו בחברת הפינגווין שואפים לתת ללקוח את שירותי פתרונות כוללים לאתר לא רק את בנייתו, לכן עם בניתם אצלנו אתר ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בנושא קידום אתרים ע"י חברת קאשיו קידום אתרים בגוגל אשר עובדת איתנו בשת"פ ארוך כבר מעל לעשור.

  
תפריט דף הבית טלפון