עיצוב אתרים עם צוות פינגווין, אתרים שלא רואים כל יום

עיצוב אתרים מקצועי

עיצוב אתרים הוא אחד המרכיבים החשובים בבניית אתר והוא משפיע על מיתוג העסק, על מה שהאתר ישדר לגולש, כיצד יראה הניווט באתר והאם הצפייה בתכני האתר תהיה נוחה. עיצוב האתר הוא גם הגורם אשר יקבע האם הגולש יישאר באתר ולכמה זמן, נתונים שמשפיעים על הערכת האתר על פי הפרמטרים של גוגל. אופי העיצוב נקבע עוד בשלב אפיון האתר ולאחר ההכוונה הראשונית, התהליך עובר לגרפיקאים העובדים עם הכלים הטכנולוגיים הייחודיים לעיצוב אתרים, תוך התחשבות בהשפעת העיצוב על התנהגות הגולש. על מנת להבטיח טאצ' ייחודי לכל אתר וכדי להעניק לו מראה מקורי, על העיצוב להיות אישי ומותאם לתחום בו פועל העסק אותו מייצג האתר.
 

עיצוב אתרים בשירת חוויית המשתמש

אחד הכללים החשובים ביותר בעיצוב אתרים הוא השגת ניווט קל, נוח וחכם, תוך בחירה בעיצוב נקי וברור ויצירת תפריטי ניווט בולטים ונוחים לשימוש. החלוקה הנכונה בתפריטים משפיעה על איכות העיצוב ועיצוב עימוד התוכן הוא השלב הבא שנעשה לאחר השלמת תהליך בניית האתר. בשלב זה נבחרות התמונות וסגנון הכיתוב של תוכן האתר, כאשר התוצאה הסופית צריכה לשרת את חוויית המשתמש שנבחרה במהלך אפיון האתר. מבקרים באתר הם בני אדם ולכן על העיצוב לדבר אליהם בשפה המתאימה, תוך יצירת האפקט הנכון ותחושות חיוביות. בנוסף, על  העיצוב לפנות גם לאספקטים הרגשיים של הגולש וגם לספק תחושה של מענה לרצונות ולצרכים שלהם. בפינגווין רואים בעיצוב אתרים אבן יסוד בהצלחת האתר ולשם כך העיצוב שמציעים בחברה תמיד יהיה מושתת על מתודולוגיה רב שלבית הכוללת עיצוב חזותי לשם פיתוח אינטראקציה.
 

כיצד רואים את עיצוב האתרים בפינגווין

על מנת להגיע לתוצאה האופטימאלית בתחום העיצוב, מעצבי האתרים של פינגווין עובדים בשיתוף מלא ותוך שיתוף פעולה הדוק עם הלקוח. עיצוב הנבחר לאתר על ידי מומחי פינגווין תמיד ייקח בחשבון את ציפיות הלקוח ואת החזון להתנהגות הגולש תוך תכנון יצירת הקשר הרגשי בין העסק שהאתר מייצג לבין הגולש. לזה קוראים בפינגווין עיצוב רגשי והוא יניע את קהל היעד שלכם לפעולה אודות לפלטפורמה המבוססת על אמון, הזדהות ואמפטיה שמושגים באמצעות העיצוב.

 

אפיון אתרים עיצוב האתר חוויית משתמש קידום אתרים אתרים למובייל


 
תפריט דף הבית טלפון