איך עובד קידום אתרים עם מערכת וורדפרס

אם במקרה עוד לא יצא לכם לשמוע על וורדפרס, אז דעו כי מדובר בפלטפורמה הפופולארית כיום לבניית אתרים. וודרפרס החלה את דרכה כמערכת לבלוגרים ובניית בלוגים, אך עם הזמן, יותר ויותר אנשים גילו את הפוטנציאל האדיר, הנוחות והעובדה כי מדובר במערכת בעלת קוד פתוח והחלו לאמץ את הפלטפורמה לחיקם. כיום אנחנו עדים לכמות מאסיבית של אתרים חדשים שנבנים על וורדפרס. היתרונות של המערכת הם רבים, ולמעשה, לכל הנוגעים בדבר, שימוש בוורדפרס עושה את החיים קלים ופשוטים יותר.

לבונה האתר קל יותר להרים אתר על וורדפרס, מאשר לכתוב את הקוד מאפס. לבעל האתר, ממשק הניהול הוא פשוט, אינטואיטיבי וקל לתפעול, וגם למקדם האתר, בוורדפרס עבודת הקידום הופכת להיות יעילה יותר.

כאשר מקדם אתר רוצה להביא תוצאות ללקוח שלו, הוא משתמש במספר רב של כלים. חלק מהעבודה הוא מבצע בתוך האתר, עובר על כותרות, שיבוץ מילות מפתח ועוד, ובחלק מהעבודה הוא משתמש בכלים צד שלישי, שמטרתם להראות לו, בסופו של דבר, נתונים אותם הוא יכול וצריך לשפר, על מנת להשיג תוצאות טובות יותר.

קידום אתרי וורדפרס
קידום אתרי וורדפרס

 


אתרים בוורדפרס הם אתרים שבעזרת קידום נכון, יהיה פשוט יותר לקדם אותם. בניגוד למערכת של וויקס למשל, הקוד בוורדפרס הוא פשוט ומובן לקריאה לזחלנים של גוגל. גוגל מאנדקסת אתרי וורדפרס בקלות וממשק הניהול שלה הוא פנטסטי עבור מקדמי האתרים.

במקרים רבים, כאשר מקדם ישב, חפר, ניתח, הריץ תוכנות, הסיק מסקנות ויצר לעצמו בסופו של דבר קובץ המלצות רחב, השלב הבא, הוא להתחיל ליישם את ההמלצות האלו.

המקדם יצטרך להעביר את ההמלצות שלו לבעל האתר, או למתכנת, על מנת שהם יעשו את השינויים. הדבר הזה יכול להתעכב, זמן יקר מתבזבז, וכמובן שאחרי שהמקדם יקבל אישור מהמתכנת שהדברים בוצעו, הוא יצטרך להכנס לאתר, ולראות שאכן כל הבקשות יושמו. בזבוז זמן.

מקדם שמכיר את ממשק הניהול של וורדפרס, יוכל לבצע את כל השינויים הללו בעצמו. במקום להכין מסמך המלצות ולשחק פינג פונג עם בעל האתר או המתכנת, המקדם נכנס בעצמו אל האתר, מבצע את השינויים שהוא רוצה במו ידיו וככה הוא לא צריך לבדוק שהעבודה תתבצע כמו שצריך והזמן לא יתבזבז.

יתרונות נוספים לקידום אתרי וורדפרס:

אחד היתרונות הגדולים של וורדפרס הוא כמובן התוספים שאנחנו יכולים להתקין בהם. תוספים רבים חוסכים שעות תכנות קוד רבות, ושימוש בתוספים כמו yoast  או smushit מקלים על מקדם האתר את העבודה.

לדוגמא: מקדם האתר הריץ בדיקה וגילה כי באתר מספר רב של תמונות, שעקב משקלן הגדול מכבידות מאוד על טעינת האתר, דבר שכאמור פוגע בדירוגו בגוגל. בעזרת תוספים ייעודיים, המקדם יוכל להריץ פעולה אחת שתבצע אופטיזמזציה בתמונות, תקטין את כולן במכה ותשפר את זמן הטעינה.

במערכות סגורות, תצטרכו לקחת תמונה תמונה ולהקטין אותה באופן ידני. סיוט. שימוש בתוסף של yoast, שהוא אחד מהתוספים הפופולאריים ביותר לוורדפרס, מאפשר לנו לראות האם מילת המפתח שאנחנו רוצים לקדם בעמוד מסויים, מקבלת את הפוקוס שאנחנו רוצים. כמו כן, האפשרות לקבל המלצות וליישם אותן, הופכת את חייו של מקדם האתר לנוחים יותר.


לסיכום, קידום אתרי וורדפרס לא הופכת את העבודה לפשוטה יותר, אבל היא בהחלט עוזרת למקדם האתרים לעבוד בצורה יעילה יותר. נכון, אתר שמבוסס וורדפרס, לא בהכרח יהיה במקומות הראשונים אם לא תבוצע עליו עבודת קידום טובה, אבל הוא כן מאפשר בסיס טוב יותר לעבודה. מקדם טוב יודע לקדם כל אתר לתוצאות הרצויות. בוורדפרס העבודה שלו תהיה יעילה ומהירה יותר.