עיצוב חוויית משתמש לנוחות הלקוח

חוויית משתמש דיגיטלית

תהליכים רגשיים תבוניים וטכניים שחווה הגולש בעת שימוש באתר נקראים בשפה המקצועית חוויית משתמש ובתהליך בניית האתר ניתן לתכנן בקפידה את התהליכים הללו על מנת להפוך את הגולש המזדמן לגולש פעיל שירצה לחזור ולגלוש שוב באתר.

המפתח להצלחה של כל פתרון דיגיטלי נמצא בחוויית משתמש חיובית ואפקטיבית שמשלבת בין האומנות לטכנולוגיה, תוך מציאת האיזון בין היעדים השיווקיים של האתר לבין הצרכים של הלקוח הפוטנציאלי. לשם כך, יש להעניק לאתר את האישיות והאופי המתאימים שיעוררו הזדהות אשר תוביל בתורה להתחברות אינסטינקטיבית.

הפינגווין יוצרים חווית משתמש על פי הנתונים החברתיים וההקשרים התרבותיים של קהלי היעד של האתר.

חזון של חוויית המשתמש על פי הפינגווין

על מנת לענות על הדרישות של כל לקוח ולהבטיח כי האתר יספק חוויית משתמש שברצונו להעניק לגולש, בוני האתרים של הפינגווין יוצרים תהליך עבודה על בסיס הבנת צרכי הלקוח, הפן הרגשי של הגלישה והתאמתם לצרכי הארגון.

לשם כך, כל פרויקט בניית אתרים בוורדפרס המבוצע על ידי הפינגווין מתחיל ממחקר אסטרטגיות תוכן וממשיך בבחינת האינטראקציה כחלק מארכיטקטורת המידע. לאחר מכן ניגשים לבחירת ממשקי הניווט התואמים לשם קבלת התוצאה הסופית הטובה ביותר.

בחירת העיצוב החזותי והכלים הטכנולוגיים באמצעותם הוא יעשה, הוא השלב שבו הפינגווין מערבים את המעצבים הכי מוכשרים במשק שמסוגלים לספק עיצוב מקורי שיענה הן על הדרישות של הלקוח והן על דרישות קידום האתרים שיעשה בעתיד.

למה דווקא לבחור הפינגווין

מה שמניע את מומחי הפינגווין להצליח בכל פרויקט חדש, היא השאיפה לנצל את כל היכולות הטכנולוגיות האדירות שקיימות היום, על מנת להגשים ללקוח את החזון שלו לגבי האתר העסקי.

מאפייני האתרים של הפינגווין עובדים יחד עם הלקוח תוך שקיפות מלאה, שמירה על הסודיות ופתיחות לכל דרישה או רעיון, במטרה למצוא להם מענה טכנולוגי להשגת חוויית המשתמש הרצויה. הפינגווין מאמינים כי אפיון הוא החלק החשוב ביותר בעיניי המומחים של הפינגווין והגדרת חוויית המשתמש היא הליבה של תהליך האפיון, מכיוון שהוא מספק את התשתית החזקה ביותר שבכוחה לשרת את העסק ואת האתר לאורך שנים.

הנכם מוזמנים לפנות לחברת הפינגווין על מנת להתחיל בשלב האפיון ולהגדיר את חוויית המשתמש שתוביל להשלמת הפאזל, כלומר להשקת האתר העסקי המרהיב ביותר.