אפיון אתרי אינטרנט בצורה מקצועית עם צוות הפינגווין

אפיון הוא תהליך המקדים את בניית האתר ובו נקבעים העיצוב של האתר, הפן הטכנולוגי שלו וגם נבחרת התשתית עבור הקידום העתידי. אפיון האתר הוא למעשה אבן יסוד המהווה את הבסיס להצלחת הפרויקט כולו, הן מהפן הטכנולוגי והן מהפן העיצובי.
במהלך האפיון נבחר הרעיון הראשוני תוך חשיבה לוגית שמטרתה קידום עסקי. בתהליך זה גם נלקחים בחשבון השאיפות של בעל העסק בעבורו נבנה האתר וגם הכוונות השיווקיות שלו.
אפיון נועד גם על מנת להתאים את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר שימצה בצורה האופטימאלית ביותר את כל השאיפות ויבטיח את התאמתם לצרכי העסק. לשם כך נדרשת עבודה אינטגרטיבית עם מומחים לבניית האתר אשר בקיאים בכל הממשקים העיצוביים והטכנולוגיים וכך בדיוק עובדים בחברת הפינגווין.
 

כיצד נעשה אפיון אתר על ידי הפינגווין

הפינגווין מבינים את החשיבות של תהליך אפיון אתרים ויותר מזה, גם את החשיבות של עמידה ביעדים, בלוחות הזמנים ובתקציבים שנקבעו עבור כל פרויקט. זה מוביל את המומחים של הפינגווין העוסקים באפיון אתרים להתחיל דווקא במחקר שוק מקיף שכולל גם את ההיכרות עם המתחרים של העסק.
בתהליך המחקר נשאלות שאלות מכוונות ובסיומו התוצאות מתורגמות למסכים סכמתיים לכל עמוד ועמוד באתר העתידי. זה נועד על מנת להמחיש ללקוח את הפונקציונליות של האתר ואת המראה הגרפי העתידי.
לאחר מכן נבדקים נושאי הניווט ונבחרים הממשקים המתאימים לתוצאות המחקר, על מנת לוודא כי האפיון תואם לחוויות המשתמש העתידית שיציע האתר לגולשים.
 

במה ייחודי אפיון אתרים הנעשה על ידי הפינגווין

הניסיון הרב של הפינגווין בתחום בניית אתרי וורדפרס מעניק לחברה את היתרון לבחון לאורך זמן את ההישגים הסופיים מול המטרות שהוצבו בתחילת התהליך.
הידע הרב שנצבר על ידי בוני האתרים של הפינגווין מאפשר להם ליצור את ההיררכיה הנכונה בין המדורים והרכיבים השונים באתרים העסקיים, בין אם אלו אתרי מסחר או תדמית. ניצול כל היכולות הטכנולוגיות עד תום שמתאפשר אודות להתעדכנות שוטפת, מבטיח לקהל הלקוחות של החברה את האפיון הכי מדויק ונכון שישמש בתור בסיס איתן לאתר פונקציונאלי ביותר.

הנכם מוזמנים לפנות לפינגווין על מנת להתחיל בתהליך אפיון האתר העתידי.