חברה לבניית אתרים בהתאמה אישית
אודות חברת
וצוות הפינגווין
desein

חברת הפינגווין היא חברה המתמחה בבניית אתרים והיא מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים המהווים את חבילת השירותים המושלמת לבניה, עיצוב וקידום אתרים.

גלול מטה

חברת הפינגווין היא חברה אמינה וותיקה, שמספקת מגוון רחב של פתרונות במדיית האינטרנט. החברה מתמחה בבניית אתרים, עיצוב ומיתוג, פרסום, כתיבה שיווקית וקידום אתרים מקצועי.

הפינגווין מקפיד על שביעות רצון הלקוח וליווי צמוד שלו בכל שלבי העבודה, בד בבד עם טיפול בכל ההיבטים הקשורים בקידום העסק שלו, אלו הם אחדים מההיבטים עליהם שמים דגש מיוחד בפינגווין. 

הלקוח נמצא בקשר ישיר
מול נציג השירות של החברה שאחראי לעבודה מול כל שאר הגורמים, עד לקבלת פתרון מושלם.

The Penguin Building

הפינגווין יעזור לך ליצור את התדמית שלך באינטרנט, ולהקפיד שבית העסק שלך יוצג בצורה האטרקטיבית ביותר וישדר את המקצועיות המאפיינת אותך.

בניית אתר מקצועי דורשת מבחר גדול של אנשי מקצוע שונים – מעצבים, אנשי טכנולוגיה, אנשי שיווק, אנשי תוכן ועוד הלוקחים חלק בבניית האתר שלך.

התיאום בין כל אנשי המקצוע הללו יגזול ממך זמן יקר ערך וידרוש מאמץ רב. הפינגווין תרכז ותטפל עבורך בכל ההיבטים השונים שדורשת בניית אתרים מקצועיים ומצליחים ותעשה זאת באופן היסודי והאיכותי ביותר.

בבעלות החברה מערך אתרים הכוללים בין היתר אינדקסים פופולאריים, אתרי לוחות ועוד. מערך זה מספק פלטפורמה חזקה לקידום אתרי לקוחותיה ומאפשרת פרסום איכותי לעסקים אשר רוצים להגדיל את נוכחותם באינטרנט בהשקעה כספית קטנה.

אודות צוות הפינגווין
  • בניית אתרים תדמיתיים, אתרי מכירות המתוכננים במיוחד לתפעול שוטף ונוח.
  • עיצוב אתרים ואיפיון ממשק משתמש המותאם למטרות העסקיות של האתר.
  • עיצוב גרפי למצגות, לוגואים, מיילים פרסומיים, ניוזלטרים.
  • אירוח אתרים הכולל אחסון אתרים על גבי שרתים חזקים, גיבויים יומיים והגנות.
  • אופטימיזציה, ניהול תוכן רשתות חברתיות וקידום אורגני בגוגל.
  • כתיבה שיווקית וקופירייטינג לאתרי אינטרנט ומוצרי פרסום ומיתוג מגוונים.

אודות לכלים הטכנולוגיים המתקדמים ושליטה מלאה בתחום, אודות להכרות עם השוק והבנה עמוקה בתהליכי קידום מתקדמים, באפשרות החברה להציע לכם שירותים מקיפים בתחומי האפיון, העיצוב וגם בבניית אתרים ובקידום.

אתרים הנבנים על ידי חברת הפינגווין מציעים חוויית גלישה מהנה אודות לאפיון הנכון שנעשה על פי ניתוח השוק והתאמת מבנה האתר לסוג העסק. בנוסף לכך, הפינגווין גם מציעים שירותי בניית אתרים למובייל, נישת שירות חדשה ומאוד חשובה שאין לזלזל בה היום.

הכרות עם השטח, הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ותשוקה לעשייה שבכוחה לקדם עסקים, מובילים את צוות הפינגווין בכל פרויקט חדש. 

idoB
Ido
מרצה ומקדם בכיר בגוגל
nik
Nik
מתכנת על פול Stack
ori
Yam
מאיירת ומעצבת גרפית

בין אם זה בווב או במובייל, צוות הפינגווין יספקו לכם את הפתרון הכולל תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב שנקבע. 

lior
Lior
עריכת וידאו ואפטר אפקטס
alex
Alex
מפתח אפליקציות
Natali
Natali
מנהלת קשרי לקוחות

עם התוצאה הסופית – אתר עסקי או תדמיתי, צוות הפינגווין יעזרו לכם למצות את היתרונות שלכם על המתחרים על מנת שהעסק שלכם יהיה מוביל בתחומו.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו ובאמצעות הטכנולוגיות שמרכיבות את ארגז הכלים המקצועי שלנו, אנו נשמח לעזור לכם להשיג הצלחה רבה בנראות האונליין.

על מנת להשיג יתרון עסקי באמצעות אתר אינטרנט, נדרשת הבנת העסק והערכה נכונה של המותג. על מנת שהאתר החדש יזכה לפופולריות בקרב קהלי היעד, נדרש תכנון אינטליגנטי שיבטיח חווית משתמש אשר תביא את הגולש לפעולה באמצעות פניה נכונה וחדשנות טכנולוגית מסקרנת.