קידום אתרים מקצועי עם הפינגווין
אצלנו נמדדים על פי תוצאות בלבד!
קידום אתרים מקצועי עם הפינגווין

קידום אתרים למעוניינים להצליח ובגדול. בפינגווין לא מתפשרים וכל לקוח אצלנו מרוצה. חושבים שיכולים לעמוד בעומס פניות?

קידום באינטרנט שמביא תוצאות

ברוכים הבאים לקידום אתרים עם הפינגווין. אם הגעתם לפה, אתם כנראה בעלי עסק שמחפשים פתרון שיווקי ויעיל לעסק שלכם על מנת לייצר לו פניות, חשיפה, מיתוג ועוד.

תרשו לנו להגיד לכם שהגעתם למקום הנכון, פינגווין עושה קידום אתרים בהצלחה כבר למעלה מ-6 שנים ללמעלה מעשרות לקוחות.

מה זה בכלל קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא פשוטו כמשמעו – קידום אתרים טבעי. הכוונה לקידום בצורה טבעית במנוע החיפוש המוביל בעולם – גוגל.

כל תוצאה בגוגל שלא מופיעה לידה "מודעה" היא למעשה תוצאה אורגנית.

הדבר הראשון שעולה לכם כרגע לראש הוא : "רגע, אם אני יכול לעשות מודעה ממומנת ולהופיע במקום ה-1 למה בכלל אני צריך קידום אורגני?"

השאלה הזו מאוד נפוצה ולכן חשוב לנו להסביר:

בניגוד לקמפיין ממומן, בקידום אורגני לא משלמים על כל הקלקה. לכן, כשעושים קמפיין ממומן חשוב לקחת בחשבון את העלויות הכרוכות, לחיצה של מתחרים לבזבוז התקציב, פניות לא איכותיות ועוד דברים שאין בקידום אורגני.

קמפיינים ממומנים מיועדים לבעלי עסקים המעוניינים לראות תוצאות מידיות ולא תמיד זה הפתרון הנכון עבורם, זה יותר כמו לשים פלסטר זמני, שלטווח הארוך לא יפתור כלום.

קידום באינטרנט שמביא תוצאות

למה להגיד כן לקידום אורגני

אוקי, סיפרתם לנו על למה לא קמפיין ממומן, בואו תספרו לנו למה כן קידום אורגני.

בשמחה, קידום אתרים אורגני מיועד לבעלי העסקים המעוניינים בפתרון יעיל, נכון וממוקד עבור העסק שלהם לטווח הבינוני והארוך. קידום אתרים עוזר לעסק שלך באופנים הבאים:

1.מקור התנועה המוביל – תנועה אורגנית לאתר היא התנועה המובילה כיום לאתר כמובן כשמדובר בהגבלת תקציב.

2.קליקים לא עולים כסף – בתנועה אורגנית, המתחרים יכולים ללחוץ כמה שהם רוצים, הקליקים לא עולים כסף. לקוח התבלבל? לא נורא-הקליק שלו היה לגמרי בחינם.

3.הפניות האיכותיות ביותר מגיעות מקידום אורגני – לקוח שהגיע מקידום הסיכויים שלנו לסגור אותו כלקוח הרבה יותר גבוהים מכל ערוץ אחר שהלקוח הגיע ממנו. הביטויים שהאתר מופיע בהם הרבה יותר רלוונטים.

4.מיתוג – קידום אורגני תורם רבות למיתוג העסק.

איך בעצם קידום אורגני מתבצע?

לגוגל יש יותר מאלף פרמטרים שונים לדירוג האתר, שאת רובם הם שומרים בסוד. מפחיד נכון? אך אל דאגה, הפינגווין קידמה בהצלחה אתרים גם בלי לדעת את כל הסודות של גוגל אלא רק את חלקן 

ועכשיו בתאכלס, עבודת הקידום האורגני מתחלקת ל-2 חלקים :

קידום בתוך האתר (OnSite)

מה שנקרא בשפת קידום האתרים אופטימיזציה בתוך האתר. כאן, לוקחים את הפרמטרים של גוגל ומכניסים אותם כמו שהוא היה רוצה לתוך אתר.

בין הפרמטרים שגוגל דורשים הם אתר מותאם למובייל, אתר מהיר, כותרות ותיאורים בכל האתר התואמים לנישה שלו, תוכן מעניין ורלוונטי, אחוז שהייה גבוה, תמונות מקוריות, אתר נוח למשתמש לגלישה, אתר המתעדכן לעיתים תכופות ועוד.

חשוב לזכור: אופטימיזציה לאתר מתרחשת כל הזמן ולא מתבצעת רק פעם אחת. כל אלה הם רק חלק מעבודת הקידום שהפיגנווין עושה בצורה פשוט מעולה, אך זה עדיין רק חצי מהעבודה.

איך בעצם קידום אורגני מתבצע?

קידום מחוץ לאתר (OffSite)

החלק השני של העבודה. בשפתינו נקרא "בניית קישורים". פה למעשה דואגים להראות לגוגל שהתוכן של האתר שלנו כל כך טוב בתחום שלו שאתרים אחרים מאותו התחום ממליצים עליו ומקשרים אליו.

את זה עושים על ידי תוכן איכותי באתר, קניית כתבות באתרים רלוונטים, החלפות עם חברות קידום אתרים ועוד. קידום בתוך האתר ומחוץ לאתר איכותי יביא לתוצאות, אך קידום רשלני עלול לפגוע באתר וגרום לגוגל לענישתו ולהרחקתו מאינדקס החיפוש.

קידום אתרים עצמאי

גם אני יכול לעשות קידום אתרים בעצמי אז למה בעצם אני צריך אתכם? 

זמן הוא כסף. עד שתלמדו לקדם אתר כמו שצריך ייקח לכם המון זמן ואנרגיות, ות'אכלס לא חבל לכם על זה?

חוץ מזה, שעל מנת לקדם כמו שצריך, צריך לעבוד בצמוד עם מתכנת, גרפיקאי, כותב תוכן ולהחזיק רשת אתרי תמיכה, דברים המצריכים משאבים רבים, וכמו שכבר אמרנו, הטעות הכי קטנה יכולה לגרום לענישה בעיני גוגל.

אז למה לא לתת לחברה מנוסה שכבר יש לה את כל הכלים והניסיון לקדם את העסק שלך?

תוצאות בקידום אורגני

אוקיי, השתכנעתי, תוך כמה זמן רואים תוצאות בקידום אורגני? 

התוצאות של קידום אתרים אורגני רואים כבר על ההתחלה. כמות הכניסות גדלה, אחוז השהייה באתר גדל, מגיעות פניות אבל, אך את התוצאות החשובות באמת רואים אחרי כמה חודשים, כאשר מספר החודשים משתנה לפי תחום והתחרות באותה התחום.

למה דווקא אותנו?

עד כה, הכל נשמע אחלה אבל למה שאני יבחר בכם מתוך מאות חברות קידום אתרים אחרות?

צוות הפינגווין לא מתייחס לאף אתר כמובן מאליו. אנחנו מאמינים שכל אתר צריך להיות שונה ומיוחד, ולמשוך את העין יותר משאר המתחרים באותו התחום.

יש לנו מתכנתים, מקדמים, גרפיקאים וכותבי תוכן מהמבוילים בארץ. אנחנו מקדמים אתרים ללא פשרות ועד להשגת התוצאה המיוחלת. בנוסף בפינגווין תוכל למצוא את הדברים הבאים :

  • אין התחייבות חוזית – אפשר לעזוב גם אחרי חודש, כל עוד עזבתם אם חיוך. זה כמה אנחנו מאמינים בשירות שלנו.

  • יחס אישי וליווי צמוד – פינגווין היא חברה שזמינה עבור לקוחותיה מסביב לשעון.

  • מאה אחוז שקיפות – בפינגווין תדעו על כל פעולה שנעשתה – דוחות עם פירוט מלא נשלחים מדי חודש.

  • כל האמת בפנים נוסח הפינגווין – נגיד לכם את כל האמת בלי לשקר ובלי למרוח. תוך כמה זמן האתר שלכם יהיה בעמוד הראשון, האם בכלל אפשרי לקדם את האתר בתחום מסויים בתקציב X ועוד, שום דבר מלבד האמת.

  • מתעדכנים תמיד – גוגל משנה את האלוגריתם מדי זמן. הצוות שלנו מגיע לקורסים והשתלמויות ברחבי העולם, לומד תוך כדי תנועה, והראשון לעבוד לפי "הרצונות" של גוגל.

  • One Stop Shop – בפינגווין יש מתכנתים, מקדמי אתרים מומחי פרסום ממומן וכותבי תוכן ברמה הגבוהה ביותר. מעוניינים לפרסם בעוד אפיק אך סומכים רק עלינו? אין שום בעיה, נשמח להעניק לכם כל סוג של שירות.