מוזמנים להתרשם מהפרויקטים שלנו
תיק עבודות
של הפינגווין
תיק העבודות שלנו נועד על מנת לאפשר לכם להתרשם מהפרויקטים הקודמים שביצענו. מוזמנים להתרשם מאיכות העבודה וממגוון הפרויקטים שהפינגווין בנה.
גלול מטה
אולימד
olimed.co.il

באמצעות תיק העבודות תוכלו לבדוק את היכולות הטכניים ואת המקוריות העיצובית שאנו מביאים לכל פרויקט וגם להכיר ואת הכלים המקצועיים העומדים לרשות צוות בוני האתרים שלנו.

מיליון
milliondiamonds.co.il

הכרות עם השטח, הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ותשוקה לעשייה שבכוחה לקדם עסקים,  מובילים את צוות הפינגווין בכל פרויקט.

אור שי
orshay.com
סיבים
sivim.co.il
אלום
alum-haifa.co.il

עם התוצאה הסופית – אתר עסקי או תדמיתי, צוות הפינגווין יעזרו לכם למצות את היתרונות שלכם על המתחרים על מנת שהעסק שלכם יהיה מוביל בתחומו.

עזר
ezerneman.co.il
דר
dr-averbuch.co.il
ליאור אסי
ליאור אסימנעולן באזור המרכז
קרא עוד
פניתי לחברת פינגווין בגלל המלצות מחבר טוב. בגלל עודף התחרות בתחום, מנעולנים חייבים לפרסם באינטרנט. לאחר מספר פגישות אפיון, הפינגווין בנו לי אתר נהדר, ואני מקבל ממנו מספר לידים ביום וזה תוך 3 חודשי קידום בלבד. תודה רבה לכם.
אוסנת רביבו
אוסנת רביבובעלת מכון יופי בירושלים
קרא עוד
אל פינגווין הגעתי ממש לפני שסגרתי את העסק והם פשוט הצילו לי אותו. הם בנו לי אתר, קידמו אותו וניהלו לי את הדף פייסבוק העסקי וכיום אין אצלי כמעט תורות פנויים! תודה רבה לכם!
גבי רוטשטיין
גבי רוטשטייןבעל חברת קייטרינג בשרי
קרא עוד
אל פינגווין הגעתי כי רציתי אתר כמו של המתחרים שלי. למרות שהייתי מקובע על זה בפינגווין התעקשו שאסמוך עליהם ואבנה אתר בדרך שלהם והם יקדמו לי אותו - משם השאר היסטוריה, האתר שלהם נוח למשתמש, ואני מקום ראשון על הביטויים הכי תחרותיים באזור שלי. מהיום אני שגריר שלכם!
אבנר בן שטרית
אבנר בן שטריתרופא שיניים
קרא עוד
הגעתי לפינגווין עם אתר כבד ואיטי והייתי חייב לעשות שינוי. פינגווין בנו לי אתר חדש בוורדפרס, התמודדו בגבורה עם ה"שגעונות" והחוסר החלטיות שלי ועל זה אני אסיר תודה!
אלי דדון
אלי דדוןבעל אולפן הקלטות
קרא עוד
לפינגווין הגעתי אחרי שנפגעתי מחברה לבניית אתרים . פינגווין התחשבו בי ועשו כל שביכולתם לעזור לי למרות שהם לא היו אשמים. הם הבינו את הרעיונות והשאיפות שלי לאתר, ובנו לי אתר בדיוק אבל בדיוק כמו שרציתי. תודה לכם יא אלופים.
הקודם
הבא
horizontal-scroll
זאב אברהם
זאב אברהםעורך דין מיסים
קרא עוד
לחברת פינגווין הגעתי עם אתר WIX, ואמרו לי להחליף לאתר וורדפרס אם ברצוני לקדם אותו. בהתחלה לא רציתי וחשבתי שעובדים עליי, בסוף השתכנעתי. היום אני מקבל לידים מדי יום מהאתר בזכותם (שאם האתר הקודם לא הייתי מקבל כמעט כלל). תודה רבה לצוות הפינגווין.
אלון ויינשטיין
אלון ויינשטייןאיש עסקים
קרא עוד
חברה של מקצוענים, יודעים להקים אתרים, בקיאים בהכנת האתר לקידום אורגני, יודעים לתת שירות מלא בסבלנות, מומלץ מאוד, והזמנתי בניה של אתר נוסף...
אלי  סער
אלי סערעורך דין גירושין
קרא עוד
עושים עבודה מצויינת, מאוד מקצועיים, כיף לעבוד, יחס אישי - אני מרוצה מכל רגע של עבודה איתם, קידמו אותי ואת העסק של אמא המון! ממליץ בחום, חום, חום!
שני הדר
שני הדרבעלת צימרים בצפון
קרא עוד
הגעתי לפינגווין ללא אתר כלל ובלי נוכחות ברשת למעט דף פייסבוק. לאחר שיחה ראשונה כבר הבנתי שיש על מי לסמוך. הפקדתי בידם את המלאכה, ובנו לי אתר פשוט מושלם. בנוסף, הם מעניקים לי תמיכה בכל שאלה, תודה רבה לצוות הפינגווין היקר.
הקודם
הבא