טיפים לבחירת חברת בניית אתרים נכונה

בעזרתה של חברת בניית אתרים נכונה, תוכל ליצור אתר שיעשה גלים באינטרנט בכל העולם. עם זאת, אין להבין כי חברת בניית אתרים נכונה תיפול בחיקך על מגש של כסף, יהא עליך לערוך מחקר מעמיק ומקיף כדי לבחור חברת בניית אתרים נכונה לך ולעסק שלך, המסוגלת לענות לצרכיך ולצרכי העסק.

לקוחות החברה לבניית אתרים

בדוק את תיק הלקוחות של החברות לבניית אתרים איתן אתה נפגש, ניסיון בבניית אתרים מהתחום שלך הוא גורם חשוב בהחלטתך באיזו חברת בניית אתרים לבחור. חקירת תיק הלקוחות היא הדרך הטובה ביותר להכיר את החברה העומדת מולך. בדוק אילו סוגים של פרויקטים החברה ביצעה, כמה פרויקטים הסתיימו עד כה, מהו סוג הלקוחות ועוד. אם אפשר צור קשר עם הלקוחות ובקש מהם המלצות.  

תוכל להחליט האם לעשות עסקים עם חברת בניית אתרים זו או אחרת על ידי חקירת תיקי הלקוחות של החברות. אם אתה מבקש שירותים נוספים שהחברה לא נותנת מבית כמו עיצוב אתרים, אחסון אתרים, סליקה או קידום אתרים, וודא שיש לחברת בניית אתרים פתרונות עבורך.

תהליך בניית האתרים בחברה

בדוק האם לחברת בניית אתרים יש תהליך מאורגן ומוגדר היטב לכל פרויקט של בניית אתרים, בהתאם לאבני דרך קבועות. אם אין לחברה תהליך קבוע כזה תוכל למצוא את עצמך נכנס להרפתקה שאולי לא תיגמר לעולם, ואם תיגמר, התוצאה לא תהיה ככל הנראה דומה למה שהובטח. בנוסף, בדוק את כל מה שקשור במדיניות הבטיחות של החברה לבניית אתרים ובייחוד אם אתה מתכוון לבצע אחסון אתרים דרכה או אם מדובר באתר עם סליקה.  

שאל לקוחות שונים של החברה לבניית אתרים על מהימנותה ואמינותה של החברה, על רמת המקצועיות של העובדים, עמידה בלוח הזמנים, רמת השירות השוטף ויעילות העבודה בכלל. כך תקבל גם מידע לגבי כמות העבודה של החברה. עבוד רק עם חברת בניית אתרים המספקת קשר אישי ושירות אישי, וודא כי אם איש הקשר שלך בחברה יתחלף, יימצא לך אחר מקצועי לא פחות.

סודיות ואבטחה בתהליך בניית האתר ואחריו

חתום על חוזה המבטיח לך סודיות של כל המידע הנוגע לאתר שלך, זאת על מנת להבטיח שכל מידע שתספק לחברה יישאר בידיים טובות. למעשה, חתימה על הסכם סודיות מחייבת את החברה באופן חוקי לשמירה על כל המידע שחלקת איתה, בטוח ודיסקרטי.

וודא שלחברה יש מערכת firewall טובה וכניסת עובדים ולקוחות מאובטחת למערכות השונות. אם מדובר גם באחסון אתרים וודא שיש לחברה אחריות על פריצות וקריסות בצורה של גיבויים שוטפים.   כלול בחוזה העבודה לוח זמנים ברור ואפיון מדויק ומפורט של הדפים, הפונקציות והמערכות באתר. דבר איננו מובן מאליו בבניית אתרים ועל כן אל תתפתה להשאיר קצוות פתוחים ולא ברורים עד הסוף.

חתימת חוזה בניית אתרים

לאחר שהכול ברור לך, והגדרת בדיוק את דרישותיך וצרכיך, רק אז חתום על חוזה העבודה , חוזה הכולל כאמור תאריכים וכן אפיון מפורט ומדויק של האתר. כל זאת על מנת להבטיח שהחברה אכן תבנה לך את האתר שאתה רוצה בדיוק כפי שאתה רוצה אותו ובמסגרת הזמן שאתה צריך אותו.

וודא שכל ספקותיך נעלמו ושחברת בניית אתרים מבינה בדיוק מה אתה רוצה שיהיה באתר. לאחר שכל אלו נעשו והושלמו, תוכל להיות רגוע, כל הסיכויים שהאתר המיוחל יעמוד עוד מעט לשירותך.