התאמת אתרים למובייל ברמה הגבוהה ביותר

הגלישה האינטרנטית זמינה היום כמעט בכל מקום והנתונים הסטטיסטיים מצביעים על כך שכמחצית מהגולשים שנוהגים לבצע רכישות ברשת, משתמשים באתרים המותאמים למובייל.
אי לכך, היום בניית אתר המותאם למובייל, הוא חלק מתבקש ואף בלתי נפרד בכל פרויקט בניית אתרים לעסקים קטנים או גדולים.

אתר מובייל מותאם, הוא אתר שחוסך את הצורך בפיתוח מערכת הפעלה המתאימה לכל המכשירים וזה אינו מצריך מהמשתמש להוריד אפליקציה.

אתרים שלא יספקו חווית גלישה מותאמת למובייל, ייפגעו בדירוג שלהם וירדו מתוצאות מנועי החיפוש, דבר שעלול לפגוע גם באיכות המותג. הפינגווין מאמינים כי אתרים המותאמים למובייל עבור גולשי הסמרטפונים הכרחיים היום לכל עסק גם מכיוון שמקורה של כ-20% מכלל התעבורה ברשת, היא במכשירי הטלפון החכמים.  

מה חשוב לקחת בחשבון בעת עיצוב אתרים למובייל

בעת עיצוב אתרים למובייל יש להתחשב במגוון מצבים והתנהגויות המשפיעים ואף קובעים את דרכי העיצוב  הנכונים וגם לשמר את אותה חווית המשתמש שנוצרה באתר הרגיל. 

לשם כך, יש לקחת בחשבון כי הגלישה במובייל היא פוליכרונית ולכן חשוב לחדד רק את הפונקציות המרכזיות באתר מבלי להציף את הגולש עם הרכיבים הרבים מהאתר המקורי.
מומחי הפינגווין ממליצים על עיצוב האתר המותאם עם צבעים מנוגדים, להעדיף אייקונים גדולים ולהציע שירותי מיקום שונים מכיוון שהגלישה מסמרטפונים מציעה יתרונות רבים הקשורים לזיהוי מיקומו של הגולש.

עיצוב רפסונסיבי למובייל

כיצד יוצרים הפינגווין אתרים אפקטיביים לסלולר

בחברת הפינגווין יוצרים אתרים למובייל בעלי חוויית משתמש אפקטיבית המותאמת למגוון פלטפורמות טכנולוגיות. על מנת לחסוך ללקוח את עלויות הפיתוח, בונים בפינגווין מערכת תוכן אחת עבור כל הפלטפורמות ומערכת ניהול שאינה מצריכה משאבי ניהול רבים.


צוות הפינגווין מבינים את החשיבות העסקית של האתרים המותאמים למובייל ולכן מציעים עיצוב ממוקד לקוח המתאים אוטומטית לכל גודל של מסך על מנת לשמור על חוויית משתמש נוחה ומרתקת בדיוק כמו חוויית הגלישה באתר המקורי.

על מנת לנצל בחוכמה את כל מה שהטכנולוגיה מציעה היום לבעלי האתרים, הפינגווין מגדילים את יחסי ההמרה השומרים על הפרופורציה והרזולוציה הנכונה של תכני האתר ופועלים לפי החוקיות והסטנדרטים הקבועים תוך הטמעת הטכנולוגיות המותאמות במיוחד למובייל.