אתר רספונסיבי מחויב המציאות

אנו נמצאים בעידן טכנולוגי שמתקדם כל יום במהירות הבזק לעשות את חיינו קלים ומהירים יותר. מכשירי הטלפון, הטאבלטים והסמארטפונים הפכו להיות מרכיב חשוב ואנחנו עסוקים לדלות מהם אינפורמציה בכל רגע נתון מכל מקום בו אנחנו נמצאים כשהשאיפה האוטומטית שמהירות התגובה של המכשירים תהיה של שניות בודדות.

עד לא מזמן עיצוב ותכנות אתרים הותאם לסוגים שונים של ניידים מה שגרם לאתר לעלות בצורה יעילה במכשיר אחד ובצורה מעוותת במכשיר אחר, כתוצאה מכך אותו אתר הפך ללא יעיל וללא הקידום הרצוי. היום עם כמות הטכנולוגיה שמסתובבת בין הידיים חובה שאתר העסק יהיה נגיש וקריא בכל מסך, מכשיר נייד, טאבלט, אייפון או סמארטפון.

מה שקרה היה מהפך ונמצא פיתרון בצורת בניית אתר רספונסיבי. הכוונה שהאתר יכלול בתוכו תכונות יכולת התאמה מיידית ותגובה אוטומטית לכל סוגי המסכים והמכשירים הקיימים היום.

לבנות אתר רספונסיבי לא מצריך הוצאות גדולות מבניית אתר רגיל ולכן אם זה מה שממליצים לעשות, כדאי מאד להקשיב וליישם לטובת העסק.

איך מתחילים?

בניית אתר רספונסיבי ניתן להקים בשתי דרכים והן:

איש מקצוע – לבנות אתרים רספונסיביים הפכו לטרנד ולאחד השירותים החמים היום בשוק המדיה והמחשבים. מעבר לחשיבותו של אתר לעסק ייחודי ומעניין, צריך שהוא יהיה מותאם לכל סוגי המכשירים הקיימים ורק מי שאכן מבין בתחום, השתלם וכבר ביצע את העבודות הללו יוכל לתת את המענה הנכון, לכן חשוב לעבוד עם איש מקצוע בעל ידע וניסיון רב בבניית אתר וורדפרס רספונסיבי, בעל חוות דעת של ממליצים מרוצים ועובדות בשטח.

בכוחות עצמי – האינטרנט מלא באתרים הקוראים לפתח ולבנות אתרים לבד עם הנחיות מפורטות וצילום שלבי העבודה בזה אחר זה להבנה מלאה. אם יש את הידע והניסיון בתחום מובטחת הצלחה במשימה, אך אם אין, סביר להניח שהמשימה תנחל תבוסה ומבוכה גדולה מול עצמנו.

השינויים בתחום זה דינמיים וכמעט יום, יומיים הסיכון בבניית אתר לבד מבלי לדעת את השינויים הללו הוא גדול ובזבוז זמן יקר של עבודה. העברת המשימה לאיש מקצוע היא לא מותרות והיא בגדר הנורמאלי ולכן אין טעם להתלבט ורצוי לעשות את ההחלטה הנכונה והטובה לעסק.

מכשירים בעלי מסך שונה


תוצאות מהרגע הראשון

אתרים רבים אשר יישמו את משימת בניית אתר לעסקים רספונסיבי מדווחים עד מהרה על גידול בכמות הפונים ועלייה באחוזי המכירה, מה שאומר לבטח שלבנות אתרים רספונסיביים הם צו השעה עבור כל עסק שרוצה להיות מוכר ונגיש לכל אחד.