היתרונות של פיתוח תוכנה ב- access

תוכנת access הינה תוכנה של חברת מיקרוסופט, המגיעה כחלק מחבילת ה- office professional. תוכנה זו מאפשרת פיתוח יישומים ומהווה מעין מחסן לתיוק מידע, אחסונו, עיבודו ואחזורו.
למעשה, התוכנה מאפשר יצירת יישומים מגוונים שמטרתם לאחסן ולנהל מידע. מדובר בכלי יעיל, נגיש ונוח לבנייתן ופיתוחן של מערכות מידע. בעזרת כלי זה, מרוכז מאגר המידע במקום אחד ומעודכן באופן תדיר.

יתרונותיה של תוכנת ה- Access
לתוכנת ה- access יתרונות רבים ומגוונים. הרי לפניכם העיקריים שביניהם:

  • ידידותית למשתמש – תוכנת ה- Access הינה תוכנה קלה, בעלת יכולת פיתוח מהירה. באופן זה, מאפשרת התוכנה גם לאנשים חסרי ידע או כאלה שאין ברשותם רקע טכני להשתמש באופן קל ונוח באופציות הפיתוח שהיא מציעה.
  • ריבוי משתמשים – התוכנה תומכת בריבוי משתמשים. משמעות הדבר הוא שמשתמשים רבים יכולים לקבל את הנתונים הרלוונטיים באופן מסונכרן.
  • קישור ליישומי אופיס אחרים – היות והתוכנה מגיעה כחלק מחבילת האופיס, מאפשרת ה- access קישור ליישומי וורד, פאואר פוינט, אאוטלוק וכדומה – עניין המאפשר שילוב של התוכנות לצורך הצגת נתונים.
  • קישור לבסיסי נתונים – התוכנה מתקשרת לבסיסי נתונים, כגון sql ואורקל.
  • פיתוח מהיר של דוחות או טפסים.
  • שדרוג פשוט – בכל שלב, יכול המתכנת לפתוח את קובץ המקור ולערוך בו שינויים כרצונו.
פיתוח תוכנה ב- Access
פיתוח תוכנה ב- Access

כיצד עשויה תוכנת ה- access לסייע לעסקים?
היות והתוכנה מיועדת בעיקר עבור פיתוח תוכנה בתחום ניהול הנתונים, לא כל בעל אתר לעסק צריך אותה. התוכנה מאפשרת  למשתמשים בה לנהל לקוחות בקלות וביעילות, בעזרת אופציות של שמירה, עדכון נתונים וכדומה. התוכנה מתאימה במיוחד למגוון רחב של עסקים קטנים, וכמו כן גם למחלקות רבות בעסקים גדולים.

התוכנה עוזרת לשמור על בסיס נתונים מסודר, המתעדכן באופן שוטף. באופן זה, כל המידע הנחוץ לכם נמצא בלחיצת כפתור פשוטה.

כיצד ניתן לפתח תוכנה ב- acess?
פיתוח ב- access נעשה על ידי מתכנתים מנוסים. בשלב הראשוני, לרוב, יבקש מכם המתכנת לתאר לו את הפרויקט בו הנכם מעוניינים – החל ממטרת בסיס הנתונים אותו אתם מעוניינים להקים, ועד הפעולות המיוחדות שתרצו שיתבצעו בו.

חשוב מאוד שתדעו להגדיר למתכנת במדויק את דרישותיכם וציפיותכם מהתוכנה. כדי שתוכלו לעשות זאת באופן בהיר, רצוי שתשכרו את שירותיו של המתכנת רק לאחר שתגדירו לעצמכם במדויק את מטרותיה של התוכנה בה אתם מעוניינים.

פיתוח תוכנה
אנו מציעים שלל שירותי פיתוח תוכנה ללקוחותינו, בדגש על בסיסי נתונים. התוכנות אותן אנו מתכנתים עבור לקוחותינו הנן פשוטות לשימוש, קלות להפעלה, ומלוות בתמיכתנו והדרכתנו המלאה, עד לרגע בו התוכנה מוטמעת בבית העסק שלכם באופן מלא.

באופן זה, אנו יכולים לתת מענה איכותי לסביבה עסקית ולסייע לכם להקפיץ את העסק שלכם אל הרמה הבאה. אל תתמהמהו – צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.