תבניות וורדפרס ייחודיות

בניית אתר אינטרנט הוא תהליך מקצועי לחלוטין, וגם אם אתם יודעים קצת HTML, ויודעים אפילו קצת פלאש, או Java Script, המרחק מפה ועד בניית אתר הממלא את תפקידו הוא רחוק. למעשה, האינטרנט הוא מרחב עצום שבתוכו ישנם אין ספור אתרים, שרובם מתנהלים כאבן שאין לה הופכין.

אם אתם רוצים שהאתר שלכם לא רק ישב על שרת אינטרנט, אלא גם ישמש אתכם להשגת מטרותיכם האישיות והעסקיות, עליכם לבנות אותו בצורה נכונה ומקצועית. אחד הפורמטים הפופולארים והיעילים ביותר לבניית אתרי אינטרנט הוא הוורדפרס.

 

תבניות וורדפרס שיסייעו לכם להשיג את מטרות האתר

וורדפרס מספק לכם למעשה את כל התשתית הדרושה לכם לצורך בניית אתר וניהולו באופן שוטף. את תהליך הבנייה עליכם להתחיל בבחירת תבנית עיצוב ופונקציונליות המתאימה לכם.

מן הסתם, אם אתם בונים את האתר לצרכים עסקיים, אתם רוצים למצוא תבניות וורדפרס ייחודיות ואטרקטיביות שיעשו את הרושם המתאים על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בחיפוש פשוט באינטרנט תוכלו לגלות שכמות תבניות הוורדפרס העומדות לרשותכם היא פשוט אין סופית, ורובן אפילו מסופקות לכם בחינם לחלוטין.

התאמה אישית של התבנית
התאמה אישית של התבנית

תבניות חכמות עם מגוון רחב של יכולות ופיצ'רים

יחד עם זאת, כמו שאמרנו קודם לכן, לאתר שלכם יש מטרה ואם אינכם בונים את האתר בוורדפרס בצורה כזאת שתסייע לכם להשיג את אותה מטרה, הרי שאתם משקיעים מזמנכם לחינם.

לעומת תבניות סטנדרטיות אלה, תוכלו למצוא גם תבניות וורדפרס ייחודיות שיודעות לעשות שימוש באפקטים דינמיים של CSS, JS ופלאש מבלי להגזים יתר על המידה. תבניות אלה תוכלנה לספק לכם פונקציונליות מגוונת לרבות מילוי טפסים, חיבור למאגרי מידע DB ועוד.

התאמה אישית של התבנית

אחרי שאמרנו את זה, אין זה אומר שאתם צריכים לקבל את אותן תבניות בדיוק כפי שהן, ואפילו אם מדובר על תבניות וורדפרס ייחודיות, תמיד יש ביכולתכם לעשות את השינויים הנדרשים על מנת להתאים את האתר לדרישות שלכם. שינויים אלה יכולים להתחיל בשינוי צבע, סוג וגודל הפונטים, דרך שינוי צבע המסך הראשי, וכלה בשינוי המבנה של האתר והמיקום של התפריטים וריבועי התוכן השונים בכל עמוד.

בכל מקרה, כדאי להסתייע באיש מקצוע לביצוע שינויים אלה.